• Detail firmy

Zdeněk Nenadál

Základní popis

ožární uzávěry. Výroba a montáž protipožárních dveří, oken, stěn, přepážek. Vyrábíme běžná i atypická okna všech konstrukcí, dvojitá (špaletová) i euro, vstupní a interiérové dveře, schody, zimní zahrady, kuchyně, obývací, dětské, studentské pokoje.

Adresa

Nádražní 3740
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40043169
DIČ:  CZ5508250792

Výrobky, činnosti

Kuchyně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 627 214
Mobil: +420 777 850 420
Fax: +420 315 622 541
E-mail: info@nenadal.cz
WWW: www.nenadal.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Nenadál - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

VELROS s.r.o.

Nabízíme prodej a kompletní servis plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří. Zajišťujeme i dodávky a montáže garážových vrat, vnitřních a venkovních parapetů, nadokenních a předokenních rolet, sítí proti hmyzu a dalších doplňků.