• Detail firmy

Jitka Kyselová - PERFEKT

Adresa

Wolkerova 5
582 91 Světlá nad Sázavou

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16254279
DIČ:  CZ5957110412
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Umělecké a dekorační sklo

broušení skla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 569 456 928
Mobil: +420 731 190 150
Fax: +420 569 456 928
E-mail: jitka.kyselova@atlas.cz
WWW: perfektglass.nakupujeme.cz

Kontaktní osoba

Jitka Kyselová - Majitel

Další firmy v oboru

František Dobrovič

Specializujeme se na výrobu replik historického skla na zakázku. Orientujeme se zejména na repliky gotického a renesančního nápojového skla. Naší snahou je oživit staré řemeslo - ruční výrobu tzv. lesního a zeleného skla. Výrobou foukaného skla se zabýváme již od roku 2010. V nabídce naleznete: vázy, lahve, sklenice, popelníky, dózy, olejové lampy aj. Připravíme Vám dárkový set dle Vašeho přání.

Ing. Josef Chlum - ELITE BOHEMIA

Společnost ELITE BOHEMIA, jeden z největších výrobců ověskových svítidel na světě, navazuje na staletími prověřenou tradici výrobců svítidel v Čechách a dále ji rozvíjí. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si luxusní kolekce originálních lustrů. Snažíme se o spokojenost obou dvou stran. Vaše spokojenost zajistí kompletní spokojenost u nás. Zakládáme si na profesionalitě a kvalitě.

DL - SKLO - interiér, exteriér

Nabízíme kvalitní služby i výrobky ze skla vhodné pro různá použití. Našim cílem je odvést profesionální práci. Ať už si přejete skleněné dveře, sprchové kouty, zrcadla, doplňky nebo jiné luxusní kousky, tak my vám je rádi poskytneme. Prodáváme již hotové výrobky, ale stejně tak i pro vás vyrobíme cokoliv na míru dle vašeho přání.