• Detail firmy

FEMAX - FM s.r.o.

Základní popis

Firma FEMAX je specialistou v oboru 3D reklamy.

Adresa

Na Staré vinici 27
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27099415
DIČ:  CZ27099415
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Produkty renomovaných výrobců

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 729 982
Telefon: +420 241 729 983
Fax: +420 241 729 983
E-mail: femax@femax-fm.cz
E-mail: macharacek@femax-fm.cz
WWW: www.femax-fm.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ferdinand Macharáček

Další firmy v oboru

Fly Up Adventures s.r.o.

Lety balónem v našem pojetí jsou propojením ukázky přírodních krás, osobního přístupu k pasažérům a všeobecné pohody na palubě. Létáme jen za dodržování bezpečnostních předpisů balónového létání a v počasí vhodném pro pasažérské lety. Dokážeme nabídnout i nájemní lety s individuálním programem a lety z vyžádaných destinací. Upoutané lety jako doprovodný program k oslavám a eventům.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.