• Detail firmy

RAWET s.r.o.

Základní popis

Výroba přístrojů pro měření a regulaci, odporových teploměrů, převodníků teploty, napětí, proudu a výkonu. Dodávky bočníků a měřicích transformátorů.

Adresa

Čapkova 1941/22
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47901411
DIČ:  CZ47901411
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  25
Roční obrat:  25000000
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Převodníky stejnosměrné, střídavé AC DC

galvanické oddělovače, teploměry, snímače teploty, napájecí zdroje, programovací adaptery

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 416 963
Telefon: +420 516 416 942
Fax: +420 516 416 942
E-mail: rawet@rawet.cz
WWW: www.rawet.cz

Kontaktní osoba

Ing. Aleš Pekárek - Jednatel

Ing. Ivan Mrázek - Jednatel

Další firmy v oboru

ALFA TEST STEEL s.r.o.

Provádíme nedestruktivní zkoušky materiálů, polotovarů a částí zařízení nejen pro jadernou energetiku. Realizujeme zkoušky prozařovací, magnetické, ultrazvukové, vizuální a penetrační. Jsme schopni provádět vstupní, mezioperační a nedestruktivní zkoušky základních materiálů, polotovarů a částí zařízení. Vše provádí kvalifikovaný personál podle požadavků EN ISO a ASTM.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.