• Detail firmy

BETONTVAR - VIKO s.r.o.

Základní popis

Výroba betonových obkladů imitujících přírodní materiály pro exteriér i interiér, fasády a ploty. Prodej přírodního kamene.

Adresa

Mírové nám. 61
294 29 Bezno

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26122103
DIČ:  CZ26122103
Rok založení:  1995

Výrobky, činnosti

Venkovní obklady

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 395 308
Mobil: +420 736 610 330
Fax: +420 326 729 773
E-mail: obklady@obklady-viko.cz
WWW: www.obklady-viko.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Klavík - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

SOIT s.r.o.

Zaměřujeme se na realizace vodoinstalace, potrubních rozvodů, topenářské práce a systémy solární energie. Realizujeme vodoinstalace a kanalizace na zakázku, systémy ohřevu teplé vody, topenářské rozvody potrubí, TUV s podporou vytápění, systémy ohřevu bazénu apod. Dodáváme systémy solární energie, stavebnice solárních systémů a komponenty solárních systémů. Nabízíme zapojení slunečního kolektoru.

Kořínek Viktor

Věnuji se rekonstrukcím bytových jader. Provádím elektromontážní a sádrokartonážní práce, i jednodušší truhlařinu - vyrábím pergoly, terasy, regály, police, vestavěné skříně apod. Pracuji s masivním dřevem, tropickými dřevinami a laminem. Zajistím kompletní bytové a domovní elektrorozvody, malovaní pokojů či pokládku obkladů, dlažeb, palubek nebo podlah.