• Detail firmy

V - SYSTÉM elektro s.r.o.

Základní popis

Prodej podlahového vytápění, topných kabelů, rohoží a termostatů. Zajištění ochrany ploch před sněhem a náledím či okapů a potrubí před zamrznutím.

Adresa

Milovanice 1
257 01 Postupice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26760860
DIČ:  CZ26760860
Rok založení:  1998

Výrobky, činnosti

Ochrana okapů a potrubí před zamrzáním

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 725 749
Mobil: +420 737 242 210
Fax: +420 317 725 749
E-mail: info@v-system.cz
WWW: www.v-system.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Pešout - Jednatel

Další firmy v oboru

ifm electronic, spol. s r.o.

Zajišťujeme výrobu a prodej snímačů a senzorů. Dodáváme induktivní a kapacitní snímače, senzory pro kontrolu pohybu, bezpečnostní induktivní snímače, procesní senzoriku, průmyslové řídící systémy, identifikační systémy, propojovací techniku, tlakové senzory a mnoho dalšího.

EKO PALIVA - ZDENĚK KULDA

Naší činností je výroba a prodej dřevních pelet a briket balených i volně ložených. Nabízíme kotle a kamna na dřevní pelety. Dřevní pelety a brikety zavážíme nákladním automobilem s hydraulickou rukou, cisternou na volně ložené pelety a nákladním automobilem s terénním manipulátorem.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.