• Detail firmy

INKOR spol s r. o.

Základní popis

Půjčujeme nářadí, stavební mechanizaci, pojízdné lešení a prodej veškerého stavebního materiálu. V nabídce máme hutnící bourací a řezací techniku, schozy, výtahy, čerpadla, elekrocentrály. Půjčujeme stavebním firmám, živnostníkům i soukromým osobám.

Adresa

Jana Nohy 1441
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18594832

Výrobky, činnosti

Pozemní stavitelství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 728 457
Mobil: +420 602 303 219
Mobil: +420 602 578 802
E-mail: kubalek.inkor@iol.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Sládek - Jednatel

. Kubálek - Ředitel

Mobil: +420 602 303 219

Pobočky

SLÁDEK GROUP, a.s.
Jana Nohy 1441
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.