• Detail firmy

FASTENERS CZ, a.s

Základní popis

Nabídka spojovacího materiálu z oceli i nerezové oceli, kotevní techniky a šroubů pro ocelové konstrukce. Poskytujeme poradenství. V našem sortimentu

Adresa

Vídeňská 102 c
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26964554

Výrobky, činnosti

Spojovací materiály

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 429 442
Telefon: +420 543 212 277
Fax: +420 547 429 443
E-mail: info@fasteners-cz.cz
WWW: www.fasteners-cz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Valentina Krčková - Předseda představenstva

Dušan Zahradníček - Člen představenstva

Další firmy v oboru

MORAVIACHEM abrasives s.r.o.

Nabídka kvalitního brusiva od našich tuzemských i zahraničních partnerů. Brusné nástroje jsou vyrobeny v mnoha modifikacích, vždy ve velké paletě hrubostí a velikostí, které zákazník požaduje. V doplňkovém sortimentu dále nabízíme chemii a pracovní pomůcky včetně potřeb pro úklid. Veškeré informace včetně katalogů výrobků naleznete na našich webových stránkách.

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

EUROKOV,s.r.o.

Specializujeme se na strojní obrábění a výrobu přesných součástí. Vyrábíme soustružené díly s frézovanými plochami, ploškami na klíč, vnějšími i vnitřními mnohohrany, broušenými průměry, vrtáním, závitováním, přímým ozubením, soustruženým nebo tvářeným vnějším závitem.