• Detail firmy

Káňa & Chvátal - truhlářství

Základní popis

Zakázková výroba nábytku do kuchyní, ložnic, dětských a obývacích pokojů, kanceláří, doplňků vybavení bytu.

Adresa

Haasova 42
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67057411
DIČ:  CZ7311283826
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Stolařství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 260 988
Mobil: +420 602 864 515
E-mail: stolarstvi@volny.cz
WWW: www.volny.cz/stolarstvi

Kontaktní osoba

Chvátal

Roman Káňa - Majitel

Další firmy v oboru

INTERIERY TOMAN s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou výrobu nábytku. Vyrobíme Vám jakýkoliv nábytek dle Vašeho nebo námi navrženého návrhu, včetně atypického. Na všechen náš nábytek poskytujeme 3-letou záruku. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zajistíme rovněž další služby, které s instalaci nábytku souvisí, jako např. dodání elektrospotřebičů, sanity apod.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály

Specializujeme se na projekci, dodávku a montáž regálových systémů pro vybavení nejrůznějších skladových prostor. Nabízíme řešení kompletně na míru dle Vašich potřeb. Dodáváme vysoce kvalitní paletové regály, policové regály, konzolové regály, mobilní regály, páternosterové systémy, regálové prodejní systémy apod. Zabýváme se také výrobou dílenského nábytku.