• Detail firmy

Agroobchod Nové Strašecí, s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na prodej a servis zemědělských strojů a zařízení značek CASE IH, Kverneland, Merlo a Valtra. Zajišťujeme servis.

Adresa

Mšecká 709
271 01 Nové Strašecí

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25122151
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  9

Výrobky, činnosti

Zemědělská mechanizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 313 573 622
Fax: +420 313 573 632
E-mail: agro@agroobchod.cz
WWW: www.agroobchod.cz

Kontaktní osoba

Irena Zelenková - Majitel

Sedláček - Jednatel

Další firmy v oboru

PRODAG Zlín, s.r.o.

Prodáváme zemědělskou, lesnickou a komunální techniku v regionu Zlínsko a Vsetínsko. Nabízíme široký sortiment strojů a techniky pro zahradnictví, pěstitelství i pro komunální služby. Dodáváme traktory Solis, Belarus, Yanmar a jsme akreditovanými dovozci slovinských traktorů Tuber. Vyrábíme vlastní rozmetadla pro posyp hnojivem i solí, postřikovače pro zemědělství i speciály pro sportovní plochy.

Keltec-PL Sp. z o.o.

Firma vyrábí zařízení pro stavební stroje, jako je; Lopaty pro rypadla o hmotnosti od 0,5 do 50 tun: vědro, kanalizace, kanalizace, hydraulické, prolamované screeningu, trapézové hydraulické spojky - (rychlá klička) s cílem umožnit rychlou výměnu příslušenství, jako jsou lžíce, atd Hydraulické Kladiva "S" série Vítejte abyste se seznámili s naší nabídkou.

Przedsiębiorstwo Prywatne "KAJA" R. Lendlewicz, J. Gołaszewski, J. Koska sp. j.

KAJA zabývající se výrobou a montáží kompletních měřicích zařízení, a posilovacími stroji a zařízení pro průmysl m.in.chemicznego.