• Detail firmy

94 MINUTES s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní služby v oblasti reklama, marketing, branding a webové prezentace. Výroba, prodej a potisk pro reklamní a dárkové předměty, propagační materiály, obaly a razítka. Grafika, ofsetový a digitální tisk, DTP služby, signmaking

Adresa

Železná 7a
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60708425
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Informační systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 542 219 406
Mobil: +420 602 738 398
Fax: +420 542 212 780
Další firmy v oboru

Ing. Peter Lukšo - Servis kancelářské techniky

Zajišťujeme servis a opravy kopírek, tiskáren a projektorů v Brně a okolí. Do firem dodáváme spotřební materiál pro chod kanceláře.

Radomír Havlík - Premiera Sweet

Vyrábíme a dodáváme reklamní sladké a slané zboží dle Vašeho návrhu. Nabízíme reklamní cukrovinky, reklamní bonbóny, reklamní lízátka, reklamní čokolády, reklamní žvýkačky, reklamní želatinové bonbóny, reklamní balení kávy a mnoho dalšího. Zabýváme se výrobou reklamních krabiček, obalů a UV tisk plechovek.

NEON Burianová, s.r.o.

Světelná a nesvětelné plastická loga a nápisy prosvětleny LED diodami. Nápisy z neonových trubic. Světelné panely a výstrče prosvětleny LED diodami nebo zářivkami. Dále nápisy z tvrzeného polystyrenu, tisk plakátů, polepy výloh, velkoplošný tisk a polep aut. Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu a montáž. Servis po celou dobu životnosti.