• Detail firmy

AGC Fenestra a.s., člen AGC Group

Základní popis

Nabízíme ploché sklo pro stavební a automobilový průmysl. Prodáváme stavební skla, skla pro dekoraci interiérů, izolační skla

Adresa

Podstránská 14a
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18811124

Výrobky, činnosti

Autosklo servis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 423 313
Mobil: +420 724 065 104
E-mail: fenestra.brno@eu.agc-flatglass.com

Kontaktní osoba

Jiří Kašpárek - Ředitel

Zařazení v katalogu

Pobočky

AGC Fenestra a.s., člen AGC Group
Salaš 86
763 51 Bohuslavice u Zlína

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

AUTOLAKY s.r.o.

Společnost AUTOLAKY s.r.o. se specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej různých materiálů a vybavení pro karosárny a autolakovny. Nabízíme služby míchání autolaků a průmyslových barev. Provozujeme prodejnu s míchárnou v Brně - Maloměřicích.

KORAL ITALY, s.r.o.

Společnost dodává laky - barvy pro automobily, lakovací a sušící kabiny, boxy pro průmysl i autolakovny. Nabízíme tónování barev a autolaků. Zajišťujeme také prodej stříkací techniky, švýcarského brusivo SIA, lakovacích kabin FAM IPERTECH a polyvalentní míchací systém pro míchání. Více informací na našich webových stránkách nebo přímo v naší prodejně.

Tomáš Kyselka - MojeDílna.cz

Specializujeme se na prodej vybavení autoservisů, pneuservisů i dílenské vybavení. Dodáváme univerzální měřiče motohodin, přípravky na motor, aretační přípravky, motocyklové nářadí, montážní materiál, magnetický ohebný vytahovák, upínací pásy, adaptéry pro demontáž vstřikovače a injektorů, brusné kameny, centrovací trny na spojku, karburátorové šroubováky, stahováky motoru, statické vyvažovačky.