• Detail firmy

Jiří Handrejch

Základní popis

Vnitřní látková roleta Jazz je určená pro montáž na křídlo PVC okna, nebo dřevěného eurookna. Jedná se o kazetovou, vnitřní látkovou roletu s hliníkovým krytem návinu a možností bočních hliníkových krycích lišt.

Adresa

Ledecká 29
330 11 Záluží

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49178075
DIČ:  CZ5608211367

Výrobky, činnosti

Vybavení interiérů na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 953 669
Fax: +420 377 953 669
E-mail: handrejch.jiri@seznam.cz
WWW: www.rollex-interier.cz

Kontaktní osoba

Jiří Handrejch

Telefon: +420 603 851 896
E-mail: handrejch.jiri@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

NIKOL - Kovovýroba a zámečnictví

Vyrábíme a montujeme sekční rolovací vrata FRAMI, vjezdové brány, garážová vrata, průmyslová vrata, závory firem Tousek Rakousko, Life, Digital Life, Trido. Provádíme zakázkové práce v oboru kovovýroba.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.