• Detail firmy

VIP MOST s.r.o.

Základní popis

Webové stránky - Intranet - Software pro zdravotnictví

Adresa

Dělnická 21
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61329967
DIČ:  CZ61329967
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Software pro zdravotnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 137 431
Fax: +420 476 137 431
E-mail: info@vipmost.cz
WWW: www.vipmost.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Václav Vohanka - Majitel

Další firmy v oboru

JS a partner s.r.o.

Zabýváme se vývojem softwaru na zakázku pro střední i větší firmy. Nabízíme vývoj podnikových aplikací, outsourcing správy počítačových sítí, proces systémové integrace, podnikové informační systémy pro firemní prostředí, optimalizace IT infrastruktury apod. Veškeré IT řešení zajišťujeme na míru dané firmy a požadavků klienta.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.