• Detail firmy

Ondřejovická strojírna , spol.s.r.o.

Adresa

Zlaté Hory 49
793 76 Ondřejovice

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42766982
DIČ:  CZ42766982

Výrobky, činnosti

Kovovýroba na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 584 425 462
Telefon: +420 584 425 151
Mobil: +420 724 027 432
E-mail: ondrstroj@ondrstroj.cz
WWW: www.ondrstroj.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Kožuský - Jednatel

Antonín Dušek - Jednatel

Dalibor Seibert - Jednatel

Josef Hudáček - Jednatel

Další firmy v oboru

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.