• Detail firmy

Arthur Hunt, s.r.o.

Základní popis

Nabídka personálního poradenství a přímého vyhledávání a oslovování top-manažerů, senior-manažerů a specialistů. Zajištění manažerských auditů.

Adresa

Mezibranská 1579/4
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61857882
DIČ:  CZ61857882
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  8

Výrobky, činnosti

Manažerské poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 221 511 400
Fax: +420 224 827 878
E-mail: ah@arthur-hunt.cz
WWW: www.arthur-hunt.com

Kontaktní osoba

Grégory Pinson - Jednatel

Další firmy v oboru

ANESO, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené se správou nemovitostí, obytných domů, nájemních domů, družstevních domů. Nabízíme údržbu, opravy domů, provoz kotelen, dodávky tepla. Pro naše klienty zpracováváme také účetnictví a zajišťujeme nepřetržitou havarijní službu prostřednictvím externí firmy.

ReachSpektrum, s.r.o.

Poskytujeme poradenství a služby v oblasti chemické legislativy. Zajišťujeme podporu procesu realizace ve firmách. Garantujeme vynikající znalosti problematiky REACH a máme bohaté zkušenosti s implementaci legislativy chemických látek ve společnostech.

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).