• Detail firmy

HÖRMANN Česká republika s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej dveřních a vratových systémů.Dodáváme garážová vrata výklopná,sekční k rodinným domům.Průmyslová vrata sekční, rolovací a rychloběžná

Adresa

Středokluky 315
252 68 Středokluky

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25625993
DIČ:  CZ25625993

Výrobky, činnosti

Dveře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 930 654
Fax: +420 220 930 882
E-mail: info@hormann.cz
WWW: www.hormann.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vít Kareš - Jednatel

Telefon: 602 224 930
E-mail: v.kares.prg@hormann.cz
Další firmy v oboru

Karel Svoboda

Nabízíme stavebně interiérovými produkty. Dodáváme interiérové dveře, kování, pouzdra, zárubně, zábradlí a dřevěné či vinylové podlahy. Poskytujeme odborné poradenství a individuální přístup.

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.

Petr Tóth

Specializací firmy jsou zámečnické práce. Navrhujeme, montujeme a dodáváme ocelové konstrukce. Vyrábíme vrata, brány, ploty, schodiště, zábradlí, realizujeme zastřešení. Provádíme NC pálení plazmou. Více informací o poskytovaných službách a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.