• Detail firmy

HOFA spol. s r.o.

Základní popis

Od svého vzniku v prosinci r. 1991 se zabýváme prodejem výrobků sloužících k aplikaci visaček, samolepících etiket a označování zboží cenou. V prvních letech naší činnosti jsme prodávali hlavně cenově výhodné neznačkové výrobky asijských výrobců

Adresa

Bauerova 491/10
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44961073
DIČ:  CZ44961073

Výrobky, činnosti

Etiketovací stroje

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 200 948
E-mail: hofabrno@hofa.cz
WWW: www.hofa.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Hebron

Další firmy v oboru

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).

Madair s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky plastových a kovových štítků a samolepících fólií. Zabýváme se rovněž leteckým snímkováním, fotografujeme a natáčíme videa z dronů.

JD AGENCY spol. s r.o. - výroba reklamy

Naše společnost působí na brněnském trhu reklamy již 20 let. Specializujeme se na polepy vozidel, výloh, budov. Věnujeme se velkoplošnému tisku, výrobě bannerů, světelných panelů, reklamních poutačů atd. Nabízíme grafické návrhy billboardů, vizitek, logotypů či corporate designu. Provádíme gravírování do různých materiálů, vyrábíme raznice. Kompletní činnost naleznete na našich webových stránkách.