• Detail firmy

MOPED s.r.o.

Základní popis

Provádíme hydroizolace, vysoušení a sanace staveb. Chemické podřezávání zdiva, izolace betonu materialem XYPEX, tlakové injektáže materialem MC-Bauchemie. Požární ochrana staveb mat. PROMAT, obklady, nátěry konstrukcí, požární stěny, uzávěry.

Adresa

Wellnerova 451/8
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26832771
DIČ:  CZ26832771

Výrobky, činnosti

Nátěry dřevěných konstrukcí

K ochraně dřevěných konstrukcí proti ohni a účinkům sálavého tepla jsou určeny nátěrové hmoty na vodné bázi. V procesu hoření vytváří protipožární nátěrové hmoty svým tepelným rozkladem na povrchu chráněného materiálu tlustou, nehořlavou, tepelně izolující pěnovou vrstvu, která způsobí určitou časovou prodlevu spolehlivě chránící materiál proti působení ohně a sálavého tepla.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 243 614
Mobil: +420 777 888 992
Mobil: +420 777 888 993
Fax: +420 585 244 111
E-mail: moped@moped.cz
WWW: www.moped.cz

Kontaktní osoba

Petr Doseděl

Mojmír Doseděl

Další firmy v oboru

FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje montáž, demontáž a pronájem lešení značky PERI, dále pak montáž a demontáž bednění, a to jak stropního, tak i opěrného. Působíme po celé České republice.

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.

Hasící přístroje Kvapilík s.r.o.

Zabezpečujeme prodej hasicích přístrojů, hydrantů a kompletního vybavení pro hasiče. Provádíme pravidelné revize hasicích přístrojů, hydrantů, EPS a požárních prostupů. Provozujeme internetový prodej pracovních oděvů a obuvi. Pro naše klienty však také nabízíme šití pracovních oděvů na míru. Realizujeme zpracování požárního řešení staveb i funkci odborně způsobilé osoby v požární ochraně.