• Detail firmy

NESKAN, s.r.o.

Základní popis

Firma Neskan s. r. o. je svým profilem zaměřená na velkoobchodní prodej a poradenství v oblasti slinutých karbidů a obráběcích nástrojů.

Adresa

Máchová 274/1
353 01 Mariánské Lázně

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25239210
DIČ:  CZ25239210
Rok založení:  2000
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Obráběcí stroje

- BTA - Hollfelder - IMS Koepfer - GMP Männing - Karnasch - Leistritz - SAU - SIMTEK - TRIBO - ZINNER

Kontaktní údaje

Telefon: +420 354 626 716
Fax: +420 354 627 138
E-mail: info@neskan.cz
WWW: www.neskan.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vojtěch Průša - Jednatel

Mobil: +420 603 153 145

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

METALOPLASTYKA Marian Ostrowski

Naše nabídka je určena pro firmy, instituce, rozpočtových jednotek, korporace, reklamními agenturami a dodavateli. Jsme výrobce s vlastním bohatým strojového parku, máme moderní výrobní zařízení, bohaté zkušenosti a kvalifikované pracovníky, takže můžeme nabídnout širokou škálu produktů a služeb. Vítejte!

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.

TKK - HIG s.r.o.

Jsme výhradním dodavatelem upínacích systémů zn. EROWA pro Českou republiku a Slovensko. Dodáváme upínací prvky pro elektroerozivní obrábění a podávací pásy pro elektroerozivní hloubení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.