• Detail firmy

AUTO PERFEKT PRAHA s.r.o.

Základní popis

Autoskloservis montuje a prodává autoskla, autobaterie, stěrače. Opravuje praskliny. Provádí tónování skel a bezhotovostní montáže skel.

Adresa

U Pekařky 484/1a
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26437449
Rok založení:  2001
Počet zaměstnanců:  3
Roční obrat:  6000000

Výrobky, činnosti

Autobaterie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 841 730
Mobil: +420 603 551 252
E-mail: info@autosklo-perfect.cz
WWW: www.autosklo-perfekt.cz

Kontaktní osoba

David Chvála - Jednatel

Zařazení v katalogu

Pobočky

DAVID CHVÁLA PERFEKT
Pohořelec 146/9
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

VDA - Výrobní družstvo autoprůmyslu

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem autobaterií pro všechny typy automobilů (osobní, nákladní, užitkové), motocykly, traktory, zemědělské a stavební stroje, motorové saně, sportovní lodě apod. Dále nabízíme trakční baterie, baterie do obytných vozidel, do dětských autíček, záložní zdroje a nabíjecí zdroje. Zajišťujeme rovněž montáž a servis autobaterií a odběr použitých baterií.

Zdeněk Frank

Zabýváme se prodejem, revizí a servisem elektromotorů, čerpadel, frekvenčních měničů a převodovek. Provádíme opravy čerpadel a motorů, diagnostiku ložisek a revize plynových zařízení. Působíme v Praze.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.