• Detail firmy

VaM Resan, s.r.o.

Základní popis

Lité bezesparé podlahy v průmyslu, zdravotnictví, komunální sféře, specielní povrchy (terraco, broušené polymerbetony). Sanace betonových konstrukcí, podlah. Vrtání a řezání betonu diamantovou technikou. Protipožární nástřiky Terfix, Pittura.

Adresa

Rybkova 987/19
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49972201

Výrobky, činnosti

Speciální stavební práce

Děláme lité bezesparé podlahy v průmyslu, zdravotnictví, komunální sféře, speciální povrchy (terraco, broušené polymerbetony). Provádíme sanace.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 746 784
E-mail: vamresan@volny.cz
WWW: www.vamresan.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Musil - Jednatel

Telefon: +420 602 746 784
Další firmy v oboru

ESOX, spol. s r.o.

Specializujeme se na generální dodávky v oboru pozemní a průmyslové stavitelství. Hlavní prioritou firmy je co nejvyšší spokojenost zákazníka. Snažíme se, aby se naše práce stala referencí pro dalšího klienta a důvodem pro opakující se spolupráci. Jsme tým profesionálních a zkušených lidí ve svém oboru. Námi nabízené služby neustále modernizujeme a rozvíjíme.

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.