• Detail firmy

OKNO PLAST PN s.r.o.

Základní popis

Výroba, montáž plastových oken, dveří, zimních zahrad, parapetů. Výměny a dodávky oken do panelových i rodinných domů. Vše včetně veškerého příslušenství - žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu. Používáme 5-ti a 6-ti komorový profil Deceuninck.

Adresa

České Vrbné 2381
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25169475
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Plastová okna

Výroba,montáž plastových oken,dveří,zimních zahrad, parapetů. Výměny a dodávky oken do panelových i rodinných domů,žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 410 439
Fax: +420 387 311 357
E-mail: oknoplastpn@volny.cz
WWW: www.oknoplastpn.cz

Kontaktní osoba

Jan Přibyl - Jednatel

Mobil: +420 603 561 329

Jan NOuza

Další firmy v oboru

TRH servis - Robert Hejhal

Zabýváme se pozemními pracemi a výstavbou rodinných domů. Provozujeme půjčovnu nářadí a techniky, zajišťujeme prodej stavebnin. Nabízíme stavebně-truhlářské práce - zakázkovou výrobu dřevostaveb, oken, dveří, vrat, podlah aj.

Jiří Havlík

Činnost firmy je zaměřena na zakázkové zámečnictví a kovovýrobu. Vyrábíme vrata, brány, ploty, schodiště, zábradlí a mnoho dalšího. Pracujeme s ocelovým plechem a nerezovým materiálem.

JK OKNA - STAVITELSTVÍ s.r.o.

Věnujeme se zateplování fasád, nabízíme fasádní systémy, fasádní barvy a potěry. Jsme zařazeni v programu "Zelená úsporám". Dále zajišťujeme výrobu oken a parapetů na zakázku, dodáváme interiérové a vchodové dveře či garážová sekční vrata. Kompletní nabídku našich produktů naleznete na webových stránkách firmy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.