• Detail firmy

VÁCLAV ŘÍHA - SOFT CONSULT

Základní popis

Vytvarime programy pro truhlarskou a nabytkarskou vyrobu. (narezove plany, kalkulace, informacni systemy, vizualizace nabytku, rizeni NC stroju)

Adresa

Pionýrů 1217
535 01 Přelouč

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16215346

Výrobky, činnosti

Poskytování SW a poradenství v oblasti hardware a software

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 687 007
Fax: +420 466 958 971
E-mail: obchod@softconsult.cz
WWW: www.merick.cz
WWW: www.softconsult.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Říha

Další firmy v oboru

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.

EKODATA s.r.o.

Jsme dodavatelem ekonomického softwaru pro malé, střední i velké firmy. Specializujeme se na dodávku informačního systému SIDUS. Dodáváme modulový ekonomický software, informační systémy pro zemědělce i informační systémy pro výrobu. Věnujeme se implementaci podnikových systémů včetně zaškolení.

EKPS s.r.o. CHRUDIM

Dodáváme zdvihací techniku a řídící systémy skladového hospodářství. Opravujeme a modernizujeme regálové zakladače. Zajišťujeme komplexní služby - počáteční návrh, projekt, konstrukční řešení, výrobu, montáže, oživení, revize, záruční servis i pozáruční servis.