• Detail firmy

Robert Šťastný - Penzion u Antoníčka

Základní popis

Penzion umístěný přímo v centru města Prostějova. Nabízíme ubytování v pokojích vybavených sociálním zařízením, klimatizací, TV a Wifi.

Adresa

nám.Svat. Čecha 39/3
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67567975
DIČ:  CZ7803284511
Rok založení:  2001

Výrobky, činnosti

Ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: 582 331 015
Mobil: 777 130 659
E-mail: uantonicka@penzion.com
WWW: www.uantonicka.penzion.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MIPEL, spol.s.r.o.

Zajišťujeme odborné prohlídky a revize elektrických zařízení a strojů, také montáž, servis a opravy elektrických zařízení a hromosvodů bez omezení napětí. Provádíme profilaktiku (kompletní kontrolu funkčnosti zařízení). Zabýváme se i prodejem popisovačů pro značení vodičů a kabelů (popisovače bužírek).

Penzion v polích, s.r.o.

Provozujeme Penzion a restauraci v Číčovicích, nedaleko Prahy. Dům, ve kterém se penzion nachází je z 18. století a je citlivě zrestaurován. Součásti penzionu je i restaurace s venkovní terasou, bazén, dětský koutek a parkoviště. Na letiště je to od nás jen 5 minut. Těšíme se na Vaši návštěvu!

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.