• Detail firmy

OPTREAL, spol. s r.o.

Základní popis

Developerská společnost OPTREAL, spol. s r. o. se specializuje především na prodej stavebních pozemků pro RD v okresech Praha východ a Praha západ.

Adresa

Holečkova 103/31
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25098420
DIČ:  CZ25098420
Rok založení:  1997
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výstavba a prodej pozemků pro RD u Prahy

Výstavba a prodej zasíťovaných pozemků u Prahy, především v okrese Praha východ a Praha západ (Říčany, Struhařov, Radějovice, Radlík, Dobřejovice, Golf Konopiště v Tvoršovicích). Jedná se o parcely pro výstavbu rodinných domů i komerčních objektů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 519 583
Mobil: +420 604 446 444
E-mail: info@optreal.cz
WWW: www.optreal.cz

Kontaktní osoba

Pavlína Jandoušová

Telefon: +420 226 519 583
E-mail: jandousova@optreal.cz

Michal Rašek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TRINITY Finance s.r.o.

Poskytujeme poradenství při prodeji společnosti, poradenství spojené s investicemi a poradenství při financování investičních záměrů.

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.