• Detail firmy

Kovocité spol. s r.o.

Adresa

areál ZD, Bílovice 519
687 12 Bílovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25549227
Rok založení:  1998

Výrobky, činnosti

Strojní zámečnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 588 051
Mobil: +420 724 100 020
Fax: +420 572 588 051
E-mail: kovocite@kovocite.cz
WWW: www.kovocite.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Art. Radek Hegmon - Jednatel

Luděk Látal - Jednatel

Další firmy v oboru

M & V, spol. s r.o.

Vyrábíme nástroje na otvory z rychlořezné oceli značky STIM ZET a měřidla SOMET. Prodáváme nářadí, nástroje a stroje. Nabízíme nástroje na obrábění kovů a dřeva, brusiva, měřidel, vrtáků, svářecí techniky, upínacího a pneumatického nářadí, hydraulických lisů, tvářecích strojů, pilových kotoučů, vrtáků s kuželovou stopkou, strojních svěráků, maticových klíčů, výstružníků, stupňových vrtáků aj.

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.

SVÁŘEČKY-OBCHOD.CZ

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, kompresorů, zahradní techniky a také dílenského vybavení. Nabízíme širokou nabídku produktů od tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme svářečky, kovoobráběcí stroje, pily, pneumatické a Aku nářadí, stavební stroje, krbová kamna, dřevoobráběcí stroje, elektrocentrály, plynové spotřebiče, stojanové vrtačky, zahradní techniku a mnoho dalšího.