• Detail firmy

PRVNÍ ŽELEZÁŘSKÁ SPOLEČNOST KLADNO, s.r.o.

Základní popis

Zajištění projekční a inženýrskou činnosti. Nabídka svařovaných a opracovaných výrobků, celků a dodávky ocelových průmyslových konstrukcí.

Adresa

Huťská 160
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49550942
DIČ:  CZ49550942
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  80

Výrobky, činnosti

Ocelové konstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 645 351
Fax: +420 312 248 262
E-mail: pzsk@pzsk.cz
E-mail: petr_cerny@pzsk.cz
WWW: www.pzsk.cz

Kontaktní osoba

Petr Černý - Jednatel

Ing. Zdeněk Ertl - Jednatel

Ing. Jiří Mráček - Jednatel

Další firmy v oboru

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.

KOVO REICH, s.r.o.

Specializujeme se na kovoobrábění a soustružení na CNC soustruhu s C osou. Soustružíme všechny druhy materiálů a zaměřujeme se na sériovou i kusovou výrobu. Věnujeme se frézování, řezání do průměru 250, kovoobrábění a drobnému frézování. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.