• Detail firmy

UNIVARS,s.r.o.

Základní popis

Společnost UNIVARS s.r.o. se zabývá individuální zakázkovou výrobou a montáží ocelových konstrukcí a zámečnických výrobků.

Adresa

Uličného 273
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26275490

Výrobky, činnosti

Nástavby panelových domů

regenerace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 568 860 205
Mobil: +420 777 152 386
Fax: +420 568 860 205
E-mail: j.navratil@email.cz
E-mail: univars@post.cz
WWW: univars.wz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Navrátil - Jednatel

Petr Navrátil - Jednatel

Mobil: +420 777 152 386
Další firmy v oboru

RP KOVO s. r. o.

Věnujeme se vývoji, výrobě a prodeji logistických prostředků. Zaměřujeme se na kovové paletové vozíky, pojízdné regály, přepravní kovové vozíky, manipulační vozíky a další. V nabídce máme i termoobaly. Zajistíme sériovou výrobu nebo individuální řešení na míru Vašim požadavkům přičemž je naší prioritou kvalita našich výrobků, jednoduchost jejich používání a celkové manipulace.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

Lukáš Beránek

Provádíme veškeré svářečské práce i v ochranné atmosféře. Montujeme průmyslové technologie, výměníky, předávací stanice. Potravinářské výrobní linky, chemické technologie a farmaceutické technologie Provádíme zámečnické služby a topenářské práce.