• Detail firmy

VZDĚLÁVACÍ STŘEDISKO s.r.o.

Základní popis

Nabízíme školení strojníků, jeřábníků, lešenářů, řidičů motorových vozíků, svářečů, elektrikářů, topičů či obsluhy tlakových nádob i řetězových pil.

Adresa

Pod Anenskou 245
261 01 Příbram II

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25796852
DIČ:  CZ25796852
Rok založení:  1999

Výrobky, činnosti

Školení osob v BOZP a PO

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 621 735
E-mail: vzdelavani@centrum.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Kalous - Jednatel

Mobil: +420 732 936 111

Michal Rerych - Jednatel

Další firmy v oboru

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.

Ing. Ivo Mikač

Nabízíme program SketchUp pro realizaci 3D projektů v různých průmyslových odvětvích. Realizujeme konstrukce jednoduchých strojů, návrhy průmyslových zařízení v oblasti balení, vizualizace domů a objektů a mnoho dalšího.

INGMAR, spol. s r.o.

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění budov a skládaných plášťů. Zhotovujeme i ocelové konstrukce pro využití jako anténní nosiče. Provádíme výchozí i pravidelné revize ocelových konstrukcí. V rámci stavebního zámečnictví nabízíme výrobu kovových bran, vrat, zábradlí, schodišť a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní projekční činnost ocelových konstrukcí.