• Detail firmy

Pension Mánes

Základní popis

Restaurace+salónek, letní zahrada, víceúčelové hřiště s umělým trávníkem (tenis, košíková,nohejbal...), parkoviště. Pokoje 2-3-4-5-lůžkové. Kapacita 40 lůžek + 4 přist. Vhodný pro soustředění sportovců, v blízkosti se nac

Adresa

nám. Svobody 295
798 58 Čechy pod Kosířem

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10073914

Výrobky, činnosti

Ubytování

- kapacita 40 míst

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 373 752
E-mail: pensionmanes@volny.cz
WWW: www.manes.unas.cz/

Kontaktní osoba

Ludmila Syrovátková

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje montáž, demontáž a pronájem lešení značky PERI, dále pak montáž a demontáž bednění, a to jak stropního, tak i opěrného. Působíme po celé České republice.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.