• Detail firmy

JOSEF HÁJEK - AUTODOPRAVA NÁKUP PRODEJ

Základní popis

Naše společnost byla založena 4. června 1990. Zabývá se prodejem a servisem nákladních automobilů IVECO a AVIA. U obou obou výrobců automobilů jsme se stali autorizovanými servisy a dealery.

Adresa

Lžovická 301
281 26 Týnec nad Labem

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14752280

Výrobky, činnosti

Užitková vozidla

daewoo avia

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 781 033
Telefon: +420 321 781 169
Fax: +420 321 781 033

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.

ARCHER SHERIDAN, s.r.o.

Jsme specialistou na poskytování operativního leasingu včetně široké škály dobrovodných služeb spojených s provozem vozových parků. Nabízíme vysokou kvalitu služeb poskytovaných týmem profesionálů na základě individuálních potřeb našich zákazníků.