• Detail firmy

Petr Šťastný - autodoprava

Adresa

Bílovická 70
622 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13040146
DIČ:  290-500129139
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Zasilatelství, sběrná služba, spedice

Kontaktní údaje

Fax: +420 545 230 986
E-mail: stastny01@mbox.vol.cz
WWW: www.volny.cz/stastny.petr

Kontaktní osoba

Šťastný Petr

Další firmy v oboru

DOBROVOLNÝ, s.r.o.

Zabýváme se speciální přepravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Provádíme přepravu nadrozměrných nákladů, těžkotonážní přepravu a přepravu těžkých nákladů. Zajistíme přepravní povolení, spediční činnost, doprovod nadměrných nákladů, průjezd přepravních tras nebo pojištění nákladů.

SEBUS s.r.o.

Zabýváme se autobusovou dopravou a nákladní kamionovou dopravou. Zajišťujeme přepravu osob po celé ČR i Evropě a pravidelnou linkovou dopravu v Jihomoravském kraji. Disponujeme moderním autobusovým vozovým parkem. Kamionová doprava je zajišťována tahači Scania. Fotografie autobusů a nákladních vozů naleznete na našich webových stránkách.

Ing. Roman Mendlík

Naše rodinná firma již od roku 1989 poskytuje komplexní služby v oblasti dopravy, logistiky a spedice. Specializujeme se na nákladní autodopravu s hmotností nákladů do 30 tun. V posledních letech se zaměřujeme především na přepravu nadrozměrných nákladů, a to po celé Evropě. Dále zajišťujeme přepravu osob, jak vnitrostátní, tak i mezinárodní. Díky letitým zkušenostem garantujeme 100% spokojenost.