• Detail firmy

EST BĚLOHRAD a.s.

Základní popis

Ekonomická stříkací technika, dodávky a servis. Stříkací pistole,ruční, automatické. Vysokotlaká stříkací zařízení, tlakové zásobníky, membránová čerpadla, míchadla NH, kompresory, vybavení lakoven, včetně ochranných pomůcek. Otáčková relé ALNICO.

Adresa

Zámecká 511
507 81 Lázně Bělohrad

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25197355
DIČ:  CZ25197355
Rok založení:  1999
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Lakovací zařízení

- dodávky a servis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 793 599
Mobil: +420 603 261 635
Fax: +420 493 793 599
E-mail: est-belohrad@podniky.cz
WWW: www.podniky.cz/est-belohrad

Kontaktní osoba

Zdeněk Glovan

Další firmy v oboru

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

Latyn, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky diamantových a brusných nástrojů, diamantových řezacích strojů, drtičů polystyrenu, badií na beton, zařízení pro svařování PE potrubí a dalších zařízení určených pro stavitelství. Provádíme rovněž plasmové řezání CNC HiTec. Pro více informací navštivte naše webové stránky.