• Detail firmy

ING. SUKOVÁ MARIE

Základní popis

Daňový poradce poskytuje právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

Adresa

5. Května 2200
544 00 Dvůr Králové nad Labem

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14558289

Výrobky, činnosti

Účetnictví

Daňový poradce poskytuje právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní,odvodů,poplatků a jiných podobných plateb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 320 430
Mobil: 602 116 182
Fax: 499 320 430
E-mail: sukova.marie@tiscali.cz
WWW: www.sweb.cz/danovaporadkyne

Kontaktní osoba

ING. MARIE ING. SUKOVÁ - Majitel

Další firmy v oboru

Hana Sítková

Specializujeme se na vedení účetnictví a mzdové agendy. Poskytujeme účetní služby pro fyzické osoby a právnické osoby. Nabízíme zpracování DPPO, DPFO, DPH, silniční daně a další.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.