• Detail firmy

Iveta Faiková

Základní popis

Maloobchodní i velkoobchodní prodej pracovních oděvů, čisticích prostředků a pracovní obuvi.

Adresa

Nákladní 18/20 (areál firmy Krajewsky)
746 01 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76144224
DIČ:  CZ7156215440
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Kusový textil

- ručníky, utěrky - trika - prostěradla, povlečení ložní, zdravotní

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 611 888
E-mail: faikova@pp-faikova.cz
WWW: www.pp-faikova.cz

Kontaktní osoba

Iveta Faiková - Majitel

Mobil: +420 728 175 242
Další firmy v oboru

DIRAN COMPANY s.r.o.

Dodáváme zařízení a chemii pro úpravu a předúpravu vod - pitné, technologické i odpadní vody. Nabízíme filtry, dávkovací čerpadla, kontroléry apod. Naše společnost rovněž navrhuje a realizuje úpravny vod s výjimkou ČOV. Součástí poskytovaných služeb je i odborný poradenský servis v oblasti úpravy a předúpravy vod.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

AIRPLAST s.r.o.

Provádíme vakuové tváření plastů v maximálním rozměru 195 cm x 85 cm x 50 cm a tloušťky 5 mm. Nabízíme vlastní návrhy forem včetně vytvoření designu, zajišťujeme výrobu forem včetně doplňků. Tváříme všechny druhy plastů v kusové i malosériové výrobě. Vyrábíme modely a odlitky, pružné měkké formy, tvrdé formy, přepravní ochranné obaly, kufříky na nářadí i užitné nástavby.