• Detail firmy

JAROSLAVA RŮŽIČKOVÁ

Základní popis

Prodej vybavení koupelen, vany, sprchové kouty, domácí elektrospotřebiče a bílé zboží. Prodáváme kotle, krbová kamna, radiátory a ohřívače vody.

Adresa

Zborovská 41
684 01 Slavkov u Brna

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40477355
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Sanitární keramika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 221 120
Telefon: +420 544 221 585
Fax: +420 544 221 585
E-mail: koruz@quick.cz
WWW: www.koruz.cz

Kontaktní osoba

Jaroslava Růžičková - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Michal Řezáč - Plastové bazény a jímky

Vyrábíme plastové bazény, bazénové technologie a výrobky z PP, PE a PVC nejenom pro bazény. Nabízíme plastové nádrže, jímky a septiky, kanalizační a vodoměrné šachty. Dodáváme také plastové nádrže na víno pro vinařství, které vyrábíme na zakázku.

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

TERMO CZ s.r.o.

Nosným programem firmy TERMO je již od roku 1998 montáž vody, kanalizace a vytápění, a to včetně kvalitní regulace v rodinných domech. Veškeré práce provádíme tak, aby byly šité na míru našim zákazníkům. Podle požadavků zákazníka je vytvořen optimální systém rozvodů vody nebo vytápění domu, s přihlédnutím k finančním možnostem, avšak s důrazem na kvalitu provedení a nízké provozní náklady.