• Detail firmy

LEVEL s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod, maloobchod, prodej, leasing, prodej na splátky,pronájem,servis,oprava,nápojové automaty,nápojový automat,automaty JEDE MATIC, In-cup nápoje,káva,kakao,čaj,polévka,čokoláda,cappucino,zrnková káva pro espresso

Adresa

Rochlická 1135
463 11 Liberec 30

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46712151
DIČ:  CZ46712151
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  30
Roční obrat:  50000000

Výrobky, činnosti

Nápojové automaty

Nápojová ambulance JEDE, je profesionální servis speciálně pro kanceláře a provozy, který poskytuje už 3000 zákazníkům v ČR pravidelnou osobní dodávku nápojů, balených čajů, sušenek * Dál zahrnuje servis nápojových automatů a další služby. Nabídka obsahuje nápoje JEDE, balené anglické čaje Ahmad a čerstvou zrnkovou kávu určenou speciálně pro přípravu espressa. Vše se připravuje prostřednictvím nápojových automatů JEDE nebo Saeco. Jako nejefektivnější zdroj pitné vody pro zajištění pitného režimu v práci jsme vybrali automaty Acqua Blu. Jsme na trhu v České republice dvanáct let. Známe chutě a přání klientů. Proto máme stabilní nápojové "MENU", které doplňujeme novinkami. V nápojích jsou to v letošním roce anglické balené sáčkové čaje Ahmad v ochranné fólii alu-pack. Uvádíme je na trh s pravdivým tvrzením "Aroma a chuť ze Srí Lanky až do Vašeho šálku". Jako doplněk ke kávě a pro obranu nervové soustavy v práci máme nové čokoládové tyčinky Masterfoods. Žádanou novinkou Nápojové Ambulance je Espresso servis. Osobní dodávka 100% arabica italského espressa z čerstvé zrnkové kávy, péče o profesionální espresso automat a originální espresso porcelán. Novinkou roku 2004 v nápojových automatech je Jede Xcel, jediný automat na trhu, který obsahuje "Beverage variation systém". To znamená širší nabídku nápojů s možností individuální volby chuti, velikosti porce, síly nápoje, množství mléka, cukru*jako ve Vaší kavárně, třeba šlehané Café Laté Když dostanete v práci chuť .. je tady nápojová ambulance JEDE.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 800 100 586
Telefon: +420 485 151 730
Mobil: +420 602 406 006
Fax: +420 482 770 351
E-mail: info@jede.cz
WWW: n-a.cz
WWW: www.napojova-ambulance.cz

Kontaktní osoba

Martin Beránek - Jednatel

ing. Karel Lank - Jednatel

Další firmy v oboru

ATV-Cafe s.r.o.

Věnujeme se umísťování a prodeji nápojových automatů pro použití ve veřejných prostorech, školách, institucích a firmách. Nabízíme automaty na teplé nápoje, automaty na chlazené nápoje, repasované automaty, automaty na balené potraviny, použité prodejní automaty, automatické kávovary na zrnkovou kávu či kávovary na instantní kávu. Zajišťujeme prodej zrnkové a instantní kávy, směsi pro cappuccina.

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.