• Detail firmy

INTE CZ s.r.o.

Základní popis

Provádíme interiéry na klíč, grafické návrhy. Prodáváme kancelářský nábytek HOBIS, SAMAS Schaerf-Rovi, ergonomické židle SITAG, LD SEATING, Hermann MILLER, JECH, kovový nábytek.

Adresa

Úvoz 120/122
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25536907
Rok založení:  1998

Výrobky, činnosti

Interiéry na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 219 777
Telefon: +420 602 729 918
E-mail: intecz@intecz.com
WWW: www.intecz.com

Kontaktní osoba

Pavel Švec - Jednatel

Ing. Hana Švecová - Jednatel

Další firmy v oboru

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.

Ing. Roman Verner

Zajišťujeme truhlářské práce a výrobu nábytku na zakázku. Vyrábíme nábytek do bytu i kanceláře, předsíňové stěny, vestavěné skříně, atypický nábytek. Nacházíme se v okrese Brno - venkov.

RADA NÁBYTEK s.r.o.

Naše společnost, sídlící v Brně, se zabývá prodejem českého kancelářského nábytku. Prodáváme kancelářské židle, křesla, stoly, skříně, dětské židle, vybavení do recepcí a zasedacích místnosti či callcenter. V nabídce máme i zdravotní židle. Věnujeme se rovněž grafickým návrhům a vizualizacím. Realizujeme interiéry na klíč. Pro více informací navštivte naše webové stránky.