• Detail firmy

SMART, spol. s r.o.

Základní popis

Vývoj a výroba - programovatelné regulátory, programovatelné regulátory na teplotní křivku, programovatelné regulátory dvoustavové a třístavové, měřiče tepla, fakturační měřiče tepla, měřiče průtoku, HART modem, převodníky, programovatelné termostaty

Adresa

Purkyňova 45
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45477281
DIČ:  CZ45477281

Výrobky, činnosti

Měřící a regulační technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 590 639
Telefon: +420 541 241 706
Fax: +420 549 246 744
E-mail: smart@smartbrno.cz
WWW: smartbrno.cz

Kontaktní osoba

Ing. Stanislav Tlach - Jednatel

Další firmy v oboru

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.