• Detail firmy

GMC Software Technology s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej programů pro tisk variabilních dat na digitálních velkokapacitních tiskárnách.

Adresa

Na Brně 1972
500 06 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25291939
DIČ:  CZ25291939
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  40

Výrobky, činnosti

Prodej softwaru

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 288 019
Fax: +420 495 402 010
E-mail: j.kalouskova@gmc.net
E-mail: z.hodic@gmc.net
WWW: www.gmc.net

Kontaktní osoba

Ing. Zbyněk Hodic

Další firmy v oboru

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

EKODATA s.r.o.

Jsme dodavatelem ekonomického softwaru pro malé, střední i velké firmy. Specializujeme se na dodávku informačního systému SIDUS. Dodáváme modulový ekonomický software, informační systémy pro zemědělce i informační systémy pro výrobu. Věnujeme se implementaci podnikových systémů včetně zaškolení.