• Detail firmy

OKROUHLICKÝ S.R.O.

Základní popis

Zabýváme se opravami nákladních vozidel a přívěsů, montáží nakládacích jeřábů a kontejnerových nástaveb, výrobou valníkových nástaveb a lopat ke strojům na zemní práce. Dále pro Vás zajistíme i vozidla pro dostavbu.

Adresa

Zemědělská 1131
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25255819
DIČ:  CZ25255819
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  34

Výrobky, činnosti

Tvářené a svařované komponenty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 407 125
Telefon: +420 495 406 484
Mobil: +420 602 246 755
E-mail: okrouhl@nextra.cz

Kontaktní osoba

Milan Okrouhlický

Další firmy v oboru

PAP TRUTNOV, s.r.o.

Specializujeme se na poskytování služeb v oblasti dopravy a logistiky. Zabýváme se vnitrostátní i mezinárodní silniční dopravou, optimalizací dopravy a logistickým poradenstvím. Do našich služeb jsme také zařadili například vozový park, spedici, monitoring vozidel, kompletaci zásilek či možnost využití skladových prostorů.

WORKS L & W GROUP s.r.o.

Hlavní činností společnosti je především výroba, montáž a demontáž ocelových konstrukcí, montáž a demontáž technologických zařízení, průmyslového potrubí, nádrží a další technicko-inženýrské služby. Zajišťujeme rovněž servisní opravy při odstávkách. Provádíme svářečské a zámečnické práce. Pro více informací navštivte webové stránky naší společnosti, kde naleznete i reference a fotogalerii.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.