• Detail firmy

PERSONNEL SERVICE s.r.o.

Základní popis

Předmětem naší činnosti je personalistika, mzdy, účetnictví, daně, manažerské výstupy, statistika, převzetí odpovědnosti a zastupování před kontrolními orgány, daňová přiznání a poradenství.

Adresa

Jankovcova 13
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48588539
DIČ:  007-48588539

Výrobky, činnosti

Jednoduché účetnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 877 108
Mobil: +420 602 270 112
Fax: +420 220 877 107
WWW: www. personalservice.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Berka - Jednatel

Další firmy v oboru

KOREJZOVÁ & SPOL., v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.

KRC team s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím v oblasti obchodu a vedení lidí. Pořádáme semináře, školení a kurzy pro obchodníky, manažery a zaměstnance. Naše služby jsou zaměřené na zvyšování efektivity a schopnosti dosahovat výsledků v následujících oblastech: obchod, maloobchodní prodej, podpora prodeje (telemarketing), vedení týmu a motivace.