• Detail firmy

Hiko Sport s.r.o.

Základní popis

Prodáváme vodácké potřeby, neopreny, plovací vesty, kánoe, kajaky, rafty. Zboží posíláme po ČR i na SR. Vyrábíme vodácké potřeby, neopreny a plovací vesty pro vodní sporty. Provozujeme vodácký bazar. Půjčujeme kánoe, kajaky, plovací vesty, neopreny.

Adresa

Jíloviště 261
252 02 Jíloviště

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25059262
DIČ:  CZ25059262

Výrobky, činnosti

Provozujeme vodácký bazar.

Vyrábíme vodácké potřeby, neopreny pro sport, plovací vesty, boty, sandále a sportovní oblečení pro rafting, yachting, seakayaking, sjezd, slalom

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 710 867
Telefon: 241 401 384
E-mail: vaclav.cerny@hiko.cz
E-mail: info@hiko.cz
WWW: www.hiko.cz

Kontaktní osoba

ing. Marcela ing. Hilgertová - Jednatel

Václav Černý, Hiko Sport - Vodácké potřeby a

Telefon: 241 401 384
E-mail: vaclav.cerny@hiko.cz
Další firmy v oboru

PLACHTÁRNA

Plachtárna - zakázková výroba: přístřešky ke karavanům, plachta na bazén, loď, přívěsný vozík, box pro koně, stanová předsíň, sluneční střecha, závěs, stany (také opravy), krycí plachty, atypický stan.

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!