• Detail firmy

CHIRANA INJECTA CZ S.R.O.

Základní popis

Zdravotní technika

Adresa

Mlýnská 42
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26216469
DIČ:  228-26216469

Výrobky, činnosti

Zdravotní technika

Zdravotní technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 249 680
Mobil: +420 602 727 713
E-mail: injecta@volny.cz
WWW: www.chirana.com

Kontaktní osoba

Ing. TEODOR LYSÁK - Jednatel

Další firmy v oboru

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Przedsiębiorstwo Wdrożeniowo-Produkcyjne Sonomed Sp. z o. o.

Sonomed Společnost od svého vzniku, tedy od roku 1989 navrhuje a vyrábí zařízení pro neinvazivní Doppler lékařské diagnózy. Vyrábíme široký sortiment sondy standardu ultradźwiękowych.Oferujemy pro naše kamery, také poskytují možnosti pro speciální nebo neobvyklé objednávky šité na míru individuálním potřebám pro výzkum a vědecké účely.

REHA - ARNIKA s.r.o.

Specializujeme se na prodej přístroje ACUM, který je určený pro měření energetického stavu organismu, měření meridiánových drah a určení rovnováhy organismu. Tento přístroj ACUM dodáváme včetně příslušenství. Nabízíme kurzy meridiánových masáží pro nacvičení masáží, seznámení s energetikou a rovnováhou těla a základy čínské medicíny.