• Detail firmy

KOREKT-N, spol. s r.o.

Základní popis

Vyrábíme především z laminového materiálu a hrany olepujeme nejvíce hranou ABS. Naše nejmodernější technologie a velký výběr materiálů zajistí Vaši spokojenost.

Adresa

Hradecká 164
503 03 Smiřice

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62062140
DIČ:  CZ62062140
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 535 645
E-mail: vyroba@nabyteklamino.cz
WWW: www.nabyteklamino.cz

Kontaktní osoba

Pavel Jelínek

Další firmy v oboru

GLOBAL - GEO, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti stavební a enviromentální geologie, hydrogeologie a geotechniky. Provádíme průzkumné práce, zajišťujeme odborný dozor, čerpací a tlakové zkoušky. Zabýváme se inženýrskou činností v oblasti investiční výstavby.

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!