• Detail firmy

TISKÁRNA K & B, s.r.o.

Základní popis

Ofsetový tisk do B1 a max. tloušťky potisk. materiálu 1,2 mm. Disperzní lak. Digitální tisk do B3, a dokončující knihařské prací. Výroba plotrových materiálů, velkoplošných billbordu, polepů výloh, polep aut.

Adresa

Ludovíta Štúra 2456/2
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44568509
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  25
Roční obrat:  36
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Tisk knih

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 140 536
Fax: +420 476 140 544
E-mail: miroslav.hladky@tiskarnakb.cz
WWW: www.tiskarnakb.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Hladký

Další firmy v oboru

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

Madair s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky plastových a kovových štítků a samolepících fólií. Zabýváme se rovněž leteckým snímkováním, fotografujeme a natáčíme videa z dronů.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.