• Detail firmy

JIŘÍ ŠPRINGER

Základní popis

Nabízíme sklenářské práce. Vyrábíme příčné i podélné přísavky na nošení materiálů z hladkého povrchu. K přísavkám přísluší kromě popisu a fotografií.

Adresa

Cerekvice nad Loučnou 123
569 53 Cerekvice nad Loučnou

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11099569
Rok založení:  1988
Počet zaměstnanců:  6

Výrobky, činnosti

Povrchová úprava kovů práškováním

Kontaktní údaje

E-mail: jiri.springer@email.cz
WWW: www.springer.vyrobce.cz
Další firmy v oboru

Kvasník - Vecek spol. s r.o.

Naše společnost se zaměřuje především na kovoobrábění a jemné zámečnictví. Specializujeme na obrábění přesných drobných součástí v malosériích pro elektrotechnický a mikrovlnný obor. Zakázky realizujeme buď dle výkresové dokumentace dodané zákazníkem nebo si výkresovou a technologickou dokumentaci zpracujeme sami dle předloženého vzorku. Umíme zajistit dodavatelský návrh a vývoj mikrovlnných dílů.

MSYM s.r.o.

Specializujeme se na kovoobrábění a kovovýrobu. Nabízíme laserové pálení plechů, řezání laserem, vysekávání plechu, ohraňování plechů nebo svařování konstrukcí. Realizujeme soustružení, práci na CNC ohýbačce trubek, lisování plechu a další práce na CNC strojích. Zaměřujeme se na velkou sériovou výrobu, ale i kusové zakázky - vždy dle požadavku zákazníka.

Radek Pleskot

Specializujeme se na stavební zámečnictví. Vyrábíme ocelové konstrukce a hliníkové systémy. Náš výrobní program zahrnuje i jiné kovodělné výrobky, jako např. ocelová vzduchotechnická potrubí, konzole, atypické kovové doplňky atd. Všechny výrobky dodáváme v základním nátěru, s možností zajištění povrchové úpravy. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.