• Detail firmy

FORM spol. s r.o.

Adresa

Poručíka Hoši 512/2a
747 11 Kozmice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43964532

Výrobky, činnosti

Kancelářský nábytek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 032 419
Telefon: +420 595 032 232
Mobil: +420 777 761 001
E-mail: obchodni@formcz.cz
E-mail: formcz@formcz.cz
WWW: www.formcz.cz
WWW: www.formdesign.cz

Kontaktní osoba

Ing. Aleš Barták

Další firmy v oboru

Jaroslav Strakoš

Nabízíme vám široký výběr kvalitního dřevěného nábytku z masivu. Naleznete u nás kompletní vybavení pro ložnice, obývací pokoje, jídelny, dětské a studentské pokoje. Dodáváme rovněž kavárenský nábytek a vybavení do hotelových a restauračních zařízení. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% masivu dřeva.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.