• Detail firmy

Knaifl stavební stroje, s.r.o.

Základní popis

Firma KNAIFL – stavební stroje vznikla v roce 1990 a od svého začátku se zabývá prodejem a servisem stavební mechanizace.

Adresa

Libušina tř. 11
623 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11475951

Výrobky, činnosti

Prodej a servis stavební mechanizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 250 100
Fax: +420 547 250 097
WWW: www.knaiflstroje.cz

Kontaktní osoba

Petr Knaifl - Jednatel

Marie Knaiflová - Jednatel

Petra Knaiflová - Jednatel

Další firmy v oboru

PK KLIMA s.r.o.

Nabízíme prodej, montáž, servis a pronájem klimatizační techniky a vzduchotechniky. Klimatizace dodáváme pro domy, byty nebo i kancelářské a různé komerční prostory.

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

KTR CR, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu komponentů pro přenos mechanické energie. Dodáváme hřídelové spojky, přírubové spojky, hydraulické chladiče, deskové chladiče, brzdové systémy, hydraulické brzdy, pojistné spojky, upínací pouzdra, držáky čerpadel, tlumící lišty, kloubové spojky, svěrné matice apod. Kompletní nabídku sortimentu naleznete v katalogu na našich webových stránkách.